



...okazało sie że gdyńskie "tygrysy" są bardzo... ale to bardzo leniwe... :)
Wieczorno-przedspaniowy spacer brzegiem morza...
i ślady pospacerowe :)
I tak... biegiem do zoo (Gdańsk - Oliwa) biegiem do zoo... i biegiem w zoo - przecież tyle zwierzątek do zobaczenia... a ja już bym je chciała wszystkie zobaczyć :)




... no i były oczywiście wielbłądy... w sympatycznym towarzystwie jednego z nich postanowiłam nawet zjeść kolację... :)
Spacer przyrodniczo-naukowy z mamą... kształtowanie umiejętności wykrywania związków przyczynowo – skutkowych, tłumaczenie zjawisk, wnioskowanie, uzasadnianie hipotez... :) czyli... - powtórka wiadomości dotyczących naturalnych ekosystemów leśnych oraz ekosystemów sztucznych, czynników biotycznych i abiotycznych oraz wiadomości związanych z geologią ponikiewskiego terenu.... :)
Próbowałam tą konstrukcje jakoś nazwać :). Hmmm... Znalazłam taką wiadomość w słowniku - drabina to konstrukcja ułatwiająca wchodzenie na niewielkie wysokości, zazwyczaj do kilku metrów. Wykonana jest z drewna lub metalu. Składa się z dwóch pionowych belek połączonych poziomymi szczeblami... 

Wafelek czekoladowy - 0,8 zł... Paczka kaszki kukurydzianej - 3,5 zł... Skrzywić się po kiszonym ogórku - BEZCENNE!!! :)