sobota, 25 lipca 2009
Fale oswojone... :)
Fale ostatecznie dały się przyjaźnie oswoić... :) no... może za wyjątkiem tych, które falowały powyżej pampusia... :) (plaża Gdańsk Stogi)
Pertraktacje na-piaskowe... :)
...czyli... dlaczego trzeba ściągnąć ubranko zanim wejdzie sie do morza :)
... i tak to zdecydowałam się zostać naplażowym pampusiowym pół-golasem... :)Latawiec nadmorski... :)
Film instruktarzowy z cyklu: "Współpraca - czyli jak nie należy puszczać latawców..." :)
piątek, 24 lipca 2009
czwartek, 23 lipca 2009
środa, 22 lipca 2009
Mała treserka małych tygrysów... :)
...okazało sie że gdyńskie "tygrysy" są bardzo... ale to bardzo leniwe... :)
wtorek, 21 lipca 2009
Wieczorne ślady nadmorskie... :)
Wieczorno-przedspaniowy spacer brzegiem morza...
i ślady pospacerowe :)Kropkowe zoo.. :)
I tak... biegiem do zoo (Gdańsk - Oliwa) biegiem do zoo... i biegiem w zoo - przecież tyle zwierzątek do zobaczenia... a ja już bym je chciała wszystkie zobaczyć :)
... pierwszy był... "Mamusiu pać! Jaki duzi sooooń!" :)

... były foczki - jadły akurat podwieczorek... :)

... były żubry... prawie jak z tej reklamy napoju dla dorosłych... :)

... były pingwiny... dziwiłam się że pomimo braku śniegu jakoś dają sobie radę... :)

... były hipcie... ale śpiochy już smacznie spały... :)
... no i były oczywiście wielbłądy... w sympatycznym towarzystwie jednego z nich postanowiłam nawet zjeść kolację... :)
... no i były oczywiście wielbłądy... w sympatycznym towarzystwie jednego z nich postanowiłam nawet zjeść kolację... :)poniedziałek, 20 lipca 2009
sobota, 18 lipca 2009
poniedziałek, 6 lipca 2009
piątek, 3 lipca 2009
sobota, 20 czerwca 2009
czwartek, 11 czerwca 2009
poniedziałek, 8 czerwca 2009
piątek, 5 czerwca 2009
Ponikiew zielona... :)
Spacer przyrodniczo-naukowy z mamą... kształtowanie umiejętności wykrywania związków przyczynowo – skutkowych, tłumaczenie zjawisk, wnioskowanie, uzasadnianie hipotez... :) czyli... - powtórka wiadomości dotyczących naturalnych ekosystemów leśnych oraz ekosystemów sztucznych, czynników biotycznych i abiotycznych oraz wiadomości związanych z geologią ponikiewskiego terenu.... :)poniedziałek, 1 czerwca 2009
czwartek, 28 maja 2009
środa, 27 maja 2009
po-imieninowo... :)
piątek, 22 maja 2009
niedziela, 10 maja 2009
środa, 6 maja 2009
wtorek, 5 maja 2009
poniedziałek, 4 maja 2009
sobota, 2 maja 2009
piątek, 1 maja 2009
czwartek, 30 kwietnia 2009
sobota, 18 kwietnia 2009
sobota, 11 kwietnia 2009
piątek, 10 kwietnia 2009
Drabiniaście... :)
Krakowski plac zabaw... A na nim pewna konstrukcja techniczna... :)
Próbowałam tą konstrukcje jakoś nazwać :). Hmmm... Znalazłam taką wiadomość w słowniku - drabina to konstrukcja ułatwiająca wchodzenie na niewielkie wysokości, zazwyczaj do kilku metrów. Wykonana jest z drewna lub metalu. Składa się z dwóch pionowych belek połączonych poziomymi szczeblami...
Próbowałam tą konstrukcje jakoś nazwać :). Hmmm... Znalazłam taką wiadomość w słowniku - drabina to konstrukcja ułatwiająca wchodzenie na niewielkie wysokości, zazwyczaj do kilku metrów. Wykonana jest z drewna lub metalu. Składa się z dwóch pionowych belek połączonych poziomymi szczeblami... Taki więc primo - to była drabinka... i to metalowa - co utrudniało zabawę, bo było zimno w rączki...
Po drugie primo :) - skoro drabina to dwie pionowe belki połączone poziomymi szczeblami, to coś z tą drabinką było nie tak... a właściwie to coś to było jakby kilka drabin połączonych ze sobą innymi drabinami...
Tak, zdecydowanie to była konstrukcja drabinowo-drabinowa z drabinami połączonymi innymi drabinami... :)
Tak, zdecydowanie to była konstrukcja drabinowo-drabinowa z drabinami połączonymi innymi drabinami... :)
wtorek, 10 marca 2009
środa, 25 lutego 2009
sobota, 21 lutego 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)

































