sobota, 17 września 2011
wtorek, 30 sierpnia 2011
sobota, 27 sierpnia 2011
wtorek, 16 sierpnia 2011
niedziela, 17 lipca 2011
Dinolandia - Zlot Czarownic :)
sobota, 16 lipca 2011
wtorek, 12 lipca 2011
poniedziałek, 11 lipca 2011
środa, 29 czerwca 2011
niedziela, 26 czerwca 2011
piątek, 24 czerwca 2011
poniedziałek, 20 czerwca 2011
Mała Krak-ózka... :)
niedziela, 12 czerwca 2011
piątek, 10 czerwca 2011
poniedziałek, 9 maja 2011
niedziela, 8 maja 2011
sobota, 30 kwietnia 2011
niedziela, 3 kwietnia 2011
niedziela, 20 marca 2011
wtorek, 15 marca 2011
poniedziałek, 14 lutego 2011
piątek, 11 lutego 2011
Wierszowato... Stefek Burczymucha :)
Wieczorową porą, w łóżeczku, pół-śpiąco... Ja - poetka :)
ps. obraz czarny... ale dźwięk ważny :)
wtorek, 1 lutego 2011
piątek, 31 grudnia 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















































