niedziela, 17 lipca 2011

Dinolandia - Zlot Czarownic :)

Rysowanie kredowych czarów... Ada - JA - Noemi :)

Huśt... :)


Bitwa kulkowa :)

Ostry zjazd... :)


Ciuchciara :)

Rumaki :)

Zawody w zawijaniu... :)


Kropka konferansjerska... :)

sobota, 16 lipca 2011

piątek, 24 czerwca 2011

poniedziałek, 20 czerwca 2011

Mała Krak-ózka... :)

Tramwaj... po raz pierwszy...

Dokarmianie przyrody cz. 1...

Planty...

Wawel...

Smocza impreza...

I smocze jajo...

Sprzęt ciufciowy...

Smok... tak tak to ten... zwany wawelskim...

Dokarmianie natury cz. 2...

Bańki mydlane nadwiślane...

Kropkowa kierowniczka...

Szlafrunie...

piątek, 11 lutego 2011

Wierszowato... Stefek Burczymucha :)

Wieczorową porą, w łóżeczku, pół-śpiąco... Ja - poetka :)
ps. obraz czarny... ale dźwięk ważny :)