wtorek, 26 czerwca 2012

Obi-Wan Kenobi w bluzeczce z Vader-em... czyli Kropeczka kończy 5 lat :)

Mistrz (Jedi) Obi-Wan na koniu międzygalaktycznym w swojej stacji kontroli galaktyki

Obi-Wan Kenobi z mieczem świetlnym i wiernym R2-D2

środa, 2 maja 2012

Ogłoszenie słoneczne :)


Kropeczka Zosia rozpoczyna sezon plażowania 2012 - a co!!

(Zdjęcie mętnie... bo obiektyw aparatu zdążył okąpać się w jakże plażowym olejku :))

piątek, 2 grudnia 2011

Produkcja domowa :)


Ciepluchne drożdżówy z dżemasem jeżynowym i marmoladasą... :)

czwartek, 1 grudnia 2011

Andrzejkowo... :)


Wróżka dzwoneczek i Mikołajka śnieżynka :)

środa, 30 listopada 2011

ZUW... :)


Strefa ujęcia wody dla miasta Wadowice... Ścianka Larsena... :)

niedziela, 20 listopada 2011

Stacja malunkowo... :)


Artysta plastyk w pasji tworzenia... :)

niedziela, 17 lipca 2011

Dinolandia - Zlot Czarownic :)

Rysowanie kredowych czarów... Ada - JA - Noemi :)

Huśt... :)


Bitwa kulkowa :)

Ostry zjazd... :)


Ciuchciara :)

Rumaki :)

Zawody w zawijaniu... :)


Kropka konferansjerska... :)