środa, 23 stycznia 2013

Kropka narciarsko :)

Wersja: "Justyna na mecie wyścigu superślisko-lodowego" :)

poniedziałek, 12 listopada 2012

DDZ... A w uszkach... kobalcik :)

12.11.2012 Dzień Dzielnej Zosi... czyli przebijamy uszka :)

niedziela, 19 sierpnia 2012