środa, 27 maja 2009

po-imieninowo... :)


...tzw. impreza piaskowa... za-piaszczone ciasteczka w kształcie dinozaura i statku towarowego... a także kluski piaskowe, z-trawne rolady i kamieniste przegryzki... :)

piątek, 22 maja 2009

hula-hop-hop.. :)


...podwójnie... hula hula hop hop :)

niedziela, 10 maja 2009

"Działkowiec"... :)

"Działkowiec" - to kropeczkowe szkolenie botaniczne z zakresu technicznego wykorzystania ziemi w celach sadzonkowo- później-konsumpcyjnych... :)

środa, 6 maja 2009

Kolor potrzebny od zaraz... :)

Dzisiejsze dzieło... fascynujący dobór kolorów... made by Kropeczka i mamusia... :)

wtorek, 5 maja 2009

Hopsa-sa... :)

... troszkę zawstydzona... :) wyczyny pokazowo-taneczne... :)

R.O.W.E.R.E.K. :)

... jeszcze ostatnie instrukcje ... :)
... i po raz pierwszy na rowerku... jaaaaaaaaaaaaaaadę ... :)

poniedziałek, 4 maja 2009

Majówka karmelowa... :)

... czy ktoś widział Dziub-Dziuba?... gdzie się schował Dziub-Dziub?... :)

Zamyślenie...

Zadzwoni? Nie zadzwoni? ... :)

sobota, 2 maja 2009

Przerwa remontowa... :)

Nawet podczas remontu znajdzie się jakieś miłe, ustronne, spokojne miejsce do odpoczynku... np. środek starej wyjeżdżanki :)

piątek, 1 maja 2009

czwartek, 30 kwietnia 2009

Old fashion girl :)

Wspinaczka wysoko-leżakowa po starym, spracowanym leżaku... ale... całkiem dobrze sie starzeje... bo póki co wytrzymuje mój ciężar... :)

sobota, 18 kwietnia 2009

Opanowane! :)

Zjeżdżalnia samodzielnie opanowana... :) oto niezaprzeczalny dowód... :)

sobota, 11 kwietnia 2009

Kulinka... :)

Tak... to ja... Kropeczka! Drzemka popołudniowa...
Wersja: śpiąca kulinka... :)

piątek, 10 kwietnia 2009

Drabiniaście... :)

Krakowski plac zabaw... A na nim pewna konstrukcja techniczna... :)Próbowałam tą konstrukcje jakoś nazwać :). Hmmm... Znalazłam taką wiadomość w słowniku - drabina to konstrukcja ułatwiająca wchodzenie na niewielkie wysokości, zazwyczaj do kilku metrów. Wykonana jest z drewna lub metalu. Składa się z dwóch pionowych belek połączonych poziomymi szczeblami...
Taki więc primo - to była drabinka... i to metalowa - co utrudniało zabawę, bo było zimno w rączki...
Po drugie primo :) - skoro drabina to dwie pionowe belki połączone poziomymi szczeblami, to coś z tą drabinką było nie tak... a właściwie to coś to było jakby kilka drabin połączonych ze sobą innymi drabinami...
Tak, zdecydowanie to była konstrukcja drabinowo-drabinowa z drabinami połączonymi innymi drabinami... :)

Mały biolog... :)

Pani biolog w akcji: Proszę o tu... tu popatrzeć... jakie małe, śliczne, żółte coś :)

sobota, 21 lutego 2009

Solidny puch... :)

To się nazywa solidna zima... droga przy domku - niczym prawdziwy tor saneczkowy... :)

poniedziałek, 16 lutego 2009

Bajkomaniacy... :)

Bajkomaniacy... a co oglądają? Szalonego Misia Bernarda... w wersji francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i angielskiej... :)

środa, 4 lutego 2009

Po prostu... chwile... :)

Wafelek czekoladowy - 0,8 zł... Paczka kaszki kukurydzianej - 3,5 zł... Skrzywić się po kiszonym ogórku - BEZCENNE!!! :)

wtorek, 3 lutego 2009

Historia fotografii... :)

Dzisiejszy wykład z historii fotografii... a dokładniej - poznawanie zdjęć techniką - na wyrku... :)
...trzeba przyznać, że dopiero teraz uświadamiam sobie, rumieniąc się przy tym, że tam na tych zdjęciach - to ja :)

poniedziałek, 2 lutego 2009

sobota, 31 stycznia 2009

Z filmoteki Kropeczki Zosi - "Śmiech na zdrowie!"

... czy tak radośnie zachowuje się ktoś u kogo przy przeziębieniu temperaturka sięga 38,6 st. Celciusza? hmmm... a jednak... :)

czwartek, 29 stycznia 2009

poniedziałek, 26 stycznia 2009

Twórczość własna... :)

Powoli poznaję co to jest pasja tworzenia... co można stworzyć mając przy sobie kartkę papieru, ołówek i kredki...

... choć tak właściwie... kartka bywa zbędna...

... no i co? hmmm... wydaje mi się, że całkiem niezłe te dzieła jak na początek mojej kropeczkowej kariery rysownika...

niedziela, 18 stycznia 2009

Kropka z Grodu Kraka... :)

Jestem sobie Krakowianka... faj duli faj duli faj... :)
Mam spódniczkę za kolanka... faj duli faj duli faj.. :)

sobota, 17 stycznia 2009

Śpioch naszafnik... :)

...czy ktoś powiedział, że szafki nie mogą służyć jako całkiem wygodny mebel do spania? :)
...byle by się w nich rozmiarowo zmieścić... :)

Pokonać zaspę... bezcenne :)

... w zaspach utknęły sanki... a na nich my... dwie dzielne kobiety... ... trzeba było zostawić pojazd śnieżny, który i tak nie nadawał się do dalszej jazdy... i próbować swoich sił w przeprawie pieszej... mama była tak daleko :( ... przeprawa zakończyła się fiaskiem... ilość śniegu zdecydowanie przewyższała moje dotychczas zdobyte umiejętności chodzenia... ... przyglądając się mojej z góry przegranej walce z zaspami... mama pospieszyła z pomocą... :)

poniedziałek, 12 stycznia 2009

Następca... :)

Czy nie przypominam wam kogoś znanego? Te ciuszki, ta poza, ten wyraz twarzy... No oczywiście!
Gustowny szlafroczek, mina bokserska... Mike Tyson... w małym kropeczkowym wcieleniu :)

sobota, 10 stycznia 2009

Spanie na czekanie :)

Oglądanie bajki (w tym momencie leciał "Krecik i przyjaciele") bywa bardzo wyczerpujące... :)

niedziela, 4 stycznia 2009

Mokra niedziela :)

Od jakiegoś czasu niedzielne poranki wyglądają dokładnie tak... czyli baaardzo mokro... :)

sobota, 3 stycznia 2009

Kropka zakupomaniaczka :)

W sklepie mama stwierdziła, że jak będę tak pakowała do koszyczka wszystko co mi się dostanie do moich zgrabnych rączek, to sama będę musiała potem nieść ten koszyk... Hmmm... mama nie wiedziała, że sprytne Kropeczki ten problem załatwiają w taki oto sposób... wózeczkowy... bo przecież pchać ciężary zdecydowanie łatwiej niż nieść :)

piątek, 2 stycznia 2009

czwartek, 25 grudnia 2008

Poszukiwaczka... :)

Czyżby Aniołek zostawił znów w tym roku dla mnie jakieś prezenty pod choinką? :)
No no... i konik kłusem przyjechał...

wtorek, 23 grudnia 2008

Z filmoteki Kropeczki Zosi - "Ćwiczenia przewrotowe" :)

Kropeczkowe ćwiczenia typu: "ręka, noga, mózg na ścianie" :)

piątek, 12 grudnia 2008

Koczkodan :)

Godzina 14 minut 30 kiedy Kropeczka wsta...wa...ła... :)

środa, 26 listopada 2008

Kropeczka's shopping :)

... czyli to co Kropeczki lubią najbardziej... z tatkiem na zakupach :)

wtorek, 18 listopada 2008

W pogoni za... :)

w pogoni za... gołębiami...
w pogoni za kolejnym potencjalnym kandydatem na męża... a co! kobietą być!:)

niedziela, 19 października 2008

Strong-Kropeczka ;)

Podobno kobiety to słaba płeć. Czyżby? Sami zobaczcie - Strong-Kropeczka, następca Pudziana w przerzucie opony, tzn. przerzucie pampusiów :) (filmik z tel.kom więc jakość słaba - ale widać mnie w akcji ;)!)

środa, 15 października 2008

Kapelusik ;)

Kropeczka - modelka prezentuje kapelusik od cioci Lidzi :)

poniedziałek, 22 września 2008

tzw. "podfotel" :)


Chowaj sie kto może i gdzie może... a potem trzymaj kciuki, żeby ktoś cię znalazł zanim usiądzie w fotelu... bo w innym wypadku może zostać z ciebie tylko placuszek ;)

piątek, 19 września 2008

Mały slider ;)

Aby mieć przyjemność z jazdy, trzeba pierwsze jakoś dostać się na górę zjeżdżalni... ja mam technikę "od-dolną" ;)
A to chwila na którą czekam... udany "slide" po udanej "od-dolnej" technice wejścia ;)

wtorek, 9 września 2008

Uwaga - wielki podryw! ;)

Tatek przyłapał mnie na gorącym uczynku! Na placu zabaw podrywałam Matiego (od wujka Marka).
Ale wydaje mi się, że przy następnym podrywie będę musiała troszkę przystopować... Mati był przerażony jak próbowałam dać mu buziaka... uciekł ze zjeżdżalni! ;) Chyba nie jest przyzwyczajony, że kobietki atakują go buziakami już na pierwszym spotkaniu... hmmm... ale jak dorośnie, to będzie tylko na to czekał! ;) Ach ci mężczyźni!!!

środa, 3 września 2008

Jak z obrazka... :)

Kropeczka portretowo... Fot. M.Bodzioch